Türbün Hortumları ve İntercooler Hava Hortumları Üretimi.

Hakkımızda

Gökyurt Hortum;

Tecrübeli iş gücü ve yeterli teknik donanımıyla kamyonlar için hava hortumları ve türbün hortumları üretmekte ve yanı sıra diğer yedek parça ve donanımları da temin etmektedir.

Gökyurt Hortum;

Otomotiv sektöründe sürekli gelişerek sektöründe tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen, çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek ve bu inançla yeni kitlelere ulaşıp sektörün bir numarası oluncaya kadar mükemmel bir performansla çalışarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Gökyurt Hortum;

Sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz önüne alınarak, değerlerinden ödün vermeden kendi sektörel alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur.

Gökyurt Hortum;

Tır ve kamyonların yedek parça üretimini yaparak, amaçları doğrultusunda sürekli gelişerek sektöründe yenilikçi yaklaşımlarla adımlarını büyüterek ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Sürekli gelişimi, yenilikçiliği ve değişimi benimsemiş, müşteri memnuniyetini yükselterek kurumsal yapısıyla; çevresine güven veren öncü bir hizmet şirketi olmaktır.

Misyonumuz

Temsil ettiğimiz markaların gücünü, en kaliteli şekilde, en cazip koşullarla hizmet veren; içimizde barındırdığımız şeffaflık, dürüstlük ve çalışma azmiyle birleştirerek, sektördeki hizmet anlayışını şekillendiren, koşulsuz müşteri mutluluğunu sağlamak için her zaman standartların üzerinde hizmet sunmaktır.

Kalite Politikamız

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlayarak sadık müşteri portföyü oluşturmak, çalışanların haklarını koruyan bir çalışma sistemi yaratmak. Hizmetlerimizi kalite standartlarımızın üzerine çıkartmak. Kaliteli hizmet yapısı ile siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanmaktır.